z1 z2 z3 z4

Szkoła Języka Polskiego im. św. Wojciecha

WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM 2018-2019!

Grono Pedagogiczne

Przedszkole grupa 3 i 4-latków - Maria Florek

Klasa III – Małgorzata Krupińska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Klasa VIII i Młodsza Licealna - Ewa Pilarek, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Liceum - (j. Polski, Historia, Geografia) - Monika Koptyra, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Klasa Angielsko Polska - Maria Kolęda,

Śpiew - Maria Kolęda