z1 z2 z3 z4

Saint Adalbert Polish Language School

WELCOME TO THE NEW SCHOOL YEAR 2020-2021!

Wszystkim uczniom i rodzicom życzymy
rodzinnego Święta Dziękczynienia i smacznego indyka.
Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

Teaching Staff

Preschool group of 3 and 4 year olds - Maria Florek

Grade III – Małgorzata Krupińska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Grade VII

High School – (Polish, History, Geography) - Monika Koptyra, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

English / Polish Class - Maria Kolęda,

Singing - Maria Kolęda